Михайло Романчук, Даша Білодід, Станіслав Горуна – нові обличчя «Моршинська Спорт – Перше правило тренувань»Обличчям 2 етапу кампанії стали:

– Станіслав Горуна, чемпіон Всесвітніх ігор з карате;

– Дарина Білодід, чемпіонка світу з дзюдо;

– Михайло Романчук, чемпіон світу з плавання.

В липні 2019 року, «Моршинська» подарувала Михайлу власну зірку на «Площі зірок» ТЦ «Гулівер».

 «Ми хочемо стати ще однією сходинкою для популяризації спорту в Україні. Створити таку собі «гільдію» талановитих українських спортсменів. Адже ці люди підтримують цінності бренда – вести здоровий спосіб життя і займатися спортом, розвивати своє тіло і на своєму прикладі показують важливість регулярного пиття води та підтримки гідробалансу організму для його самовідновлення!» – прокоментувала Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine.

Лімітована серія з новими героями – спортсменами на етикетці вже на полицях магазинів.

*У 2018 році природна вода «Моршинська» запустила кампанію «Моршинська Спорт – ПЕРШЕ ПРАВИЛО ТРЕНУВАНЬ», в рамках якої молоді спортсмени світового рівня змогли стати прикладом, надихнути українців вести активний спосіб життя і тримати себе в формі. І робити це правильно – з підтримкою гідробалансу під час тренувань. Адже при фізичних навантаженнях ніщо так не виснажує організм, як втрата води. І ніщо так просто не компенсує цю втрату – як легкий мінеральний склад природної води з моршинських джерел.

За матеріалами прес-релізуSource link

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *