Визначено 10-ку фіналістів “Битви креаторів” | Реклама Маркетинг PR


Всі голоси за такою ознакою були вилучені з рейтингів. Роботи/команди, які формували групи підтримки і заохочували голосувати за свої ідеї – не суперечать умовам конкурсу і не підпадають під визначення недобросовісної активності або фальсифікації результату. Тому голоси за такі роботи не було вилучено з рейтингів.

Отже, нагадаємо, що етап онлайн-голосування тривав із 3-го по 10-те червня. Протягом цього періоду сайт із конкурсними роботами відвідали понад 4 000 осіб! Всі, кому небайдужий якісний креатив та розвиток української культури, могли долучитися до онлайн-голосування за найцікавіші концепти креативної стратегії.

Тож зустрічайте 10-ку фіналістів “Битви креаторів” (перелік робіт у довільному порядку).

Культура зближує

Культура (фільм, книга, музика, мистецтво, вистава…) для Усіх типів волосся (фігури)

Твори та знаходь однодумців!

Від #культурналюдина до #культурнакраїна

Це КУЛТУРА

Несподівано до мурашок

Подивись навколо. Культура 360º

Квест “100% культурний українець”

#КУЛЬТУРНОМОДНО, годі бути UNKNOWNARTIST

Hello my name is Культура

Команди вже готують свої презентації для виступів у фіналі конкурсу, де профільні панелі журі й аудиторія обиратимуть одного переможця. Нагадаємо, що ознайомитися із журі “Битва креаторів” можна на сайті creativity.in.ua/cc

Тож долучайтеся 13 червня до онлайн-голосування за фіналістів на сайті contest.creativity.in.ua . Доведіть, що разом ми можемо зробити культуру популярною та затребуваною!

Деталі “Битви креаторів” на  creativity.in.ua/ccSource link

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *