Жувально-смакувальний, цілувально-кусальний проект для бренду Пирятин | Реклама Маркетинг PRУ BRIX Creative Production розповіли:

Почнемо з того, що протягом зйомок наїлись усі! 
Було дуже круто відмітити, що навіть після десятого дублю жування і смакування актори із задоволенням просили ще  трішки сиру, “тепер не для кадру, а так, просто тому що смачний”. Висновки робіть самі, але це дійсно багато чого говорить про сам продукт.

Наш підхід полягає в тому, що ми завжди розробляємо ідею на базі стратегічних рішень і цікавих інсайтів. І цей проект – не виключення. 
Задачу ми поставили дуже амбітну як в розрізі стратегії, так і ідеї. 
Залишаючись у глобальній платформі, ми, нашою дружньою маркетинг-креативно-продакшн командою, пропрацювали комунікаційний tone of voice, щоб стати емоційніше, “ближче” до ЦА і, на нашу думку, це вдалося.

Дуже дякуємо маркетинг-команді бренду за сміливість і підтримку, легкість в роботі і професійність в підході до кожної деталі. Ваше відношення до свого бренду, ставлення до партнерів і колег і ваше почуття гумору – кожна зустріч  – це “heart” 😉 

Ну що ще вам розповісти? Дуже багато було всього протягом розробки, підготовки до зйомки, та і на знімальному майданчику усі були на своїх місцях і атмосфера була – те що треба. Ох, як це важливо, любі клієнти… Збирати дрім-тім – це наш “коньок”, та задоволення від процесу завжди підсилюється в рази, коли з клієнтом на одній хвилі. 

Ще раз, усім причасним – подяка і обійми!

Клієнт: Молочний Альянс

Маркетинг директор: Наталія Шадріна

Маркетинг менеджер: Василь Юшин

Ідея та виробництво: BRIX Creative Production

Режисер: Володимир Журавкін

Оператор: Денис Лущик

Продюсер: Ірина Пігаль

1st AD: Дмитро Хасанов

Продакшн асистент: Надія Балянт

Кастинг: Анна Демидко

Локації: At Point

Продакшн менеджер: Антон Черніков

Стиліст: Тіман

Гример: Марина Трофимець

Художник-постановник: Ілля Верхман

Фуд стиліст: Костянтин Манжура

Монтаж: Юрій Резніченко

Кольорокорекція: Марина Ткаченко

Пост продакшн: Camaradas

Звук: Propeller Studios & Sayhelooo Music

За матеріалами прес-релізуSource link

Добавить комментарий