ВРК представляє рейтинги креативності та майстерності комунікаційних агентств за окремими дисциплінами 2018 року | Реклама Маркетинг PRПереглянувши дані рейтинги по кожній окремій дисципліні, одразу стає зрозумілим хто в 2018 році створював найкреативніші рекламні ролики, принти, рекламу на радіо, кампанії маркетингових сервісів тощо.

При підрахунку рейтингів агентства не розділялись за спеціалізаціями, як це відбувається раніше у Рейтингах креативності та майстерності. Сума балів отримана за підсумками участі у рекламних фестивалях  з 1 січня по 31 грудня 2018 року.

Для підрахунку рейтингів було вибрано 10 фестивальних конкурсів: Film, Film Craft, Print & Outdoor, Radio, Digital, Design, Marketing Services, Creative use of Media, Branded Content та  Advertising Campaign.

Враховуючи те, що в Об’єднаному рейтингу немає окремого поділу за спеціалізаціями, дані підрахунки є корисними як для агентств, так і клієнтів.

Нижче подана лише скорочена версія таблиць. З повними таблицями, де вказані всі фестивалі, ви можете ознайомитись на сайті ВРК в розділі «Рейтинги».Source link

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *