Віталій Прудиус – новий ведучий студії Live на NEWSONE | Реклама Маркетинг PRЗа освітою Віталій журналіст та політолог, підтверджено двома дипломами Києво-Могилянської академії. Нещодавно пройшов курс з економічної журналістики в Київській школі економіки. Готовий до розмови з різними експертами та не дасть простору для маніпуляцій будь-якому політику. Любить деталі, факти та аналітику.

Улюблений телевізійний формат Віталія – ток-шоу. В майбутньому хотів би вести “Український формат” разом з Василем Головановим, адже за цікавим збігом обставин у студентські роки мав інтернет-видання про музику з такою ж назвою як головне політичне ток-шоу на NEWSONE.

Віталій з дитинства мріяв про роботу на радіо та вже в студентські роки здійснив її – був керівником радіо Могилянки. По завершенню навчання мав пропозиції роботи від “ТСН” та новин СТБ, однак після короткої співпраці із ними зрозумів, що хоче працювати в класичній та серйозній журналістиці, тому обрав “Українське радіо”. Саме там, в прямому ефірі, можна було вести розмови з найцікавішими людьми на серйозні та важливі для країни теми. Колеги з радіо запросили Віталія влітку 2013 року долучитись до створення та запуску інформаційного мовлення нового для України формату на каналі “112 Україна”.

“Сьогодні на NEWSONE зібралась потужна та досвідчена команда професіоналів. Тут є можливість вчитися, розвиватися та водночас застосовувати увесь свій досвід та знання”, – так пояснює Віталій рішення приєднатись до колективу NEWSONE не лише як ведучий, але і як випусковий редактор.

У вільний від роботи час Віталій з друзями грає у великий теніс, а інколи навіть дає уроки, адже в дитинстві виховувався у професійній тенісній школі та займається цим спортом вже впродовж 25 років. Щодо інших захоплень: любить кінофестивалі та авторське кіно, джаз та альтернативну музику і, звісно ж, подорожі.

Професійно кредо: “Диявол криється в деталях”.  

За матеріалами прес-релізуSource link

Добавить комментарий